Czy Flatout się odbędzie?

Ostatnie dwa lata zapisały się w historii jako bardzo ciężki okres dla branży eventowej w kontekście obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa, dlatego naturalnym jest stawianie przez naszych uczestników, widzów, kontrahentów pytania: CZY FLATOUT SIĘ ODBĘDZIE?

Nasza odpowiedź jest bardzo prosta: zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby festiwal się odbył. W latach 2020 i 2021 to samo pytanie zadawali nam uczestnicy odnośnie Festiwalu JAPFEST oraz pierwszej edycji FLATOUT. Dzięki wspaniałej współpracy z lokalnymi władzami, policją, pogotowiem, sanepidem oraz naszymi dostawcami usług związanych z bezpieczeństwem udało nam się zorganizować jedną z największych imprez w Europie dwa lata z rzędu. Jesteśmy bardzo elastyczni i jesteśmy gotowi dosłownie naginać rzeczywistość w taki sposób aby dostosować się do tego, czym może zaskoczyć nas kolejny sezon. Za naszymi plecami stoi potężna, budowana latami wielotysięczna społeczność świadomych, rozsądnych i pełnych pasji ludzi, którzy dbają o siebie nawzajem. Dzięki nim organizowane przez nas wydarzenia są bezpieczne i w pełni legalne.

Będziemy codziennie analizować dane, szacować ryzyko i komunikować nasze zamiary wszystkim naszym uczestnikom i widzom. Jeśli z posiadanych informacji będzie wynikało, że przeprowadzenie imprezy w pierwotnym terminie nie jest możliwe - przesuniemy ją na późniejszy termin - w lipcu, sierpniu bądź we wrześniu.

Poniżej przedstawiamy wam jak wyglądały zasady bezpieczeństwa na festiwalach w poprzednich dwóch latach. Jest to bardzo prawdopodobne, że druga edycja Flatout POWER Festival będzie odbywać się na bardzo podobnych regułach.

Dla sprawnej i bezpiecznej organizacji imprezy współpracujemy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną a także z lokalnymi władzami, oraz wdrażamy szereg procedur które sprawią, że będziemy bawić się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Wszystkie osoby przebywające na terenie imprezy obowiązują aktualnie obowiązujące przepisy, oraz poniższe zasady:

Każda osoba wchodząca na obiekt, akceptuje regulamin imprezy Flatout POWER Festival i tym samym deklaruje, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz w ciągu ostatnich 14 dni nie miała kontaktu z osobą zarażoną Sars-Cov-2.

  • nie można wejść na teren festiwalu jeśli mamy jakiekolwiek objawy wskazujące na możliwe zakażenia koronawirusem - w tym podniesiona temperatura czy kaszel - ochrona oraz obsługa, po wykonaniu pomiaru temperatury metodą bezkontaktową, mają prawo odmówić wejścia na obiekt
  • dla bezpieczeństwa każda osoba wchodząca na obiekt będzie miała zmierzoną temperaturę ciała termometrem bezkontaktowym
  • na każdej z bram znajdują się punkty dezynfekcji rąk, znajdziecie je także w okolicy cateringu oraz strefy imprezy masowej obok sceny
  • zalecany dystans to co najmniej 2 metry pomiędzy wszystkimi osobami na obiekcie
  • do momentu zniesienia rządowych obostrzeń należy obowiązkowo stosować środki ochrony osobistej zasłaniające usta oraz nos
  • zgodnie z ustawą, każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w środki ochrony osobistej (np. maseczki, rękawiczki, przyłbice)
  • wszystkie sanitariaty wyposażone będą w środki dezynfekcji, z których zachęcamy korzystać
  • dodatkowa dezynfekcja wnętrza sanitariatów 2x dziennie
  • dodatkowa dezynfekcja klamek w sanitariatach 1x na godzinę
  • dezynfekcja stołów w części cateringowej

japfest covid