Organizatorzy

Jedną z rzeczy, które szczególnie odróżniają nasze przedsięwzięcia od innych tej skali eventów jest to, że wszystko zaczęło się od ogromnej pasji, przyjaźni i zaangażowania grupy przyjaciół. To co robimy, to dla całego sztabu organizującego FLATOUT i JAPFEST po prostu styl życia. Choć starając się o międzynarodową rangę wydarzenia wszystko może wskazywać na komercyjny wymiar eventu, nic bardziej mylnego! Obie imprezy organizowane są przez grupę przyjaciół z Wrocławia i Warszawy, którzy co roku przez kilka miesięcy wywracają swoje życie do góry nogami po to, aby po raz kolejny zrobić coś epickiego, coś czego jeszcze nie było. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu staramy się naszym uczestnikom i odwiedzającym co roku zaserwować to, co sami chcielibyśmy otrzymać. 

Warto wiedzieć, że na co dzień zawodowo zajmujemy się nie tylko motoryzacją, ale przede wszystkim e-commerce, online marketingiem, social media, produkcjami video i foto a także kreacją marki. Naszą specjalizacją jest marketing w motoryzacji, a wiele osób należących do sztabu organizacyjnego pracuje na co dzień w branży motoryzacyjnej w przeróżnych polskich firmach bądź samodzielnie prowadzą biznesy w branży automotive - warsztaty czy sklepy internetowe. Jesteśmy na tyle młodzi aby nadążać za najnowszymi trendami i tym co modne oraz na tyle doświadczeni aby gwarantować ogromną wiedzę oraz najwyższy standard współpracy naszym partnerom, kontrahentom, klientom, uczestnikom i widzom.

Ta kombinacja pasji i doświadczenia sprawia, że wraz z naszym sukcesem, sukces osiągają wszyscy nasi partnerzy i z każdą kolejną edycją imprezy chcą coraz mocniej angażować się w organizowane przez nas wydarzenia!

 

japfest crew