PowerSLIDE

Dla naszych uczestników oraz widzów przygotowaliśmy specjalny tor driftingowy, znany już z poprzedniej edycji imprezy JAPFEST.
Widzowie będą mogli przez dwa dni obserwować zmagania najciekawszych projektów driftingowych i zawodników z całego kraju, poruszających się po torze autami wszystkich marek!

Kierowcy będą mieli dla siebie aż 3 dni jazdy - piątkowe treningi, sobotnie treningi oraz zawody Drift Battle, w tym TOP32, oraz przejazdy wolne i treningi w niedzielę.

Dodatkowo, jak na każdej tego typu imprezie, będzie możliwość skorzystania z DRIFT TAXI i przejechania się z naszymi kierowcami po torze!

 

Najważniejsze informacje dla drifterów:

- koszt uczestnictwa to symboliczne 200zł za 3 dni jazdy

- pula nagród w zawodach PowerSLIDE to kilka tysięcy złotych

- na miejscu jest wulkanizacja oraz możliwość zakupienia opon (także przywiezienia na miejsce) od Racing Tires

- DRIFT TAXI płatne w 100% dla driftera (każde 100zł za drift taxi pasażera - to 100zł w kieszeni driftera)

Brzmi nieźle? Wypełnił zgłoszenie!
 

DRIFT BATTLE

To nasze autorskie zawody w drifcie przygotowane w zupełnie innej formule niż spotkacie w powszechnych ligach driftingowych. Zawody opierają się głównie o show, trzy konkurencje Drift Games - między innymi Drift Limbo, Kiss the Wall czy przejazdy z kubkiem pełnym wody. Zawodnicy jeżdżą przez dwa dni non stop i zbierają punkty zarówno za styl, jakość i ilość swoich przejazdów oraz za poszczególne konkurencje. Co roku honorujemy zarówno zwycięzców TOP3 na podstawie największej ilości zdobytych punktów oraz DRFT STAR dla zawodnika, który przez cały czas otwarcia toru DRIFT BATTLE wykonał najlepsze show dla publiczności. Dodatkowo co roku honorujemy także najlepszą ekipę driftingową z tych, które do nas przyjeżdżają, za najlepsze przejazdy drużynowe, tandemy oraz tzw. Drift Trains.

Całość zawodów jest skupiona głównie wokół superpozytywnej atmosfery, trenowania bez ograniczeń, dojeżdżania jak najbliżej aniżeli jakiejkolwiek zaciętej rywalizacji i spinania się na wynik.

W DRIFT BATTLE może wziąć udział każdy zakwalifikowany w drodze selekcji uczestnik FLATOUT.

Co roku zapewniamy zawodnikom DRIFT BATTLE miejsce na rozstawienie się w strefie serwisowej oraz wulkanizację w promocyjnych cenach, dodatkowo oferujemy bardzo konkurencyjne warunki rozliczenia Drift Taxi.

 

 

Flatout Powerslide

flatout drift

Flatout driftFlatout drift

flatout drift