Weź udział


Wyślij zgłoszenie Twojego samochodu i baw się z nami jako uczestnik! Rekomendujemy wysyłać zgłoszenia z na urządzeniach stacjonarnych (PC, laptop).

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, posiadasz sportowy bardzo ciekawy samochód, który ocieka mocą i reprezentuje ponadprzeciętny poziom modyfikacji,  wiele osób obraca się za nim na ulicy a Ty chciałbyś w końcu przedstawić go w akcji szerszej rzeszy miłośników motoryzacji - spróbuj swoich sił, wyślij zgłoszenie i baw się razem z nami!

flatout logosy

Jakie samochody mogą zakwalifikować się do udziału w Flatout POWER Festival:

  • nienagannie utrzymane fabryczne sportowe samochody (np. AMG, RS, R, TypeR, M-power, GT)
  • supersamochody, egzotyki
  • samochody rajdowe, przygotowane do startów w WRC, RSMP
  • samochody wyścigowe, przygotowane do startów m.in. WSMP, GSMP, TimeAttack, GT3, GT4, 
  • profesjonalnie przygotowane samochody do driftu
  • ponadprzeciętnie zmodyfikowane samochody uliczne
  • sportowe samochody klasyczne i youngtimery - produkowane przed rokiem 1990
  • nie akceptujemy samochodów w stylu adriatyckim, śródziemnomorskim, tzw. "wieśtuning", wszelkich gruzów i samochodów niedopracowanych, niedokończonych

Poniżej znajdziesz formularz, który wypełnij z należytą starannością - niekompletne formularze, bądź wypełnione nieprawdziwymi danymi będą odrzucane.

formularz flatout

Formularz rejestracyjny

Dane auta

Wypełnij formularz informacjami o swoim samochodzie, który chcesz zgłosić do udziału w FLATOUT. Potraktuj wypełnienie tego formularza bardzo poważnie - od tego jak się przyłożysz do opisu oraz zdjęć może zależeć decyzja o zakwalifikowaniu auta na festiwal!
cm3
HP
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Główna atrakcja festiwalu, przejazdy pokazowe po trasie wyścigowej na terenie toru poznań - tak jak na festiwalu Goodwood.
Zawody na dystansie 1/8 mili w wyścigach równoległych.

Dane użytkownika

Poniżej prosimy Cię o podanie kompletu danych - w tym adresowych oraz numeru telefonu. Nie będziemy ich przetwarzać ani przekazywać nikomu bez Twojej woli i wiedzy. Podanie nam adresów czy numerów telefonu znacznie usprawni proces kontaktu z Wami, także podczas samego festiwalu - czasami potrzebujemy odnaleźć kogoś z Was wśród tysięcy ludzi na obiekcie, czasem będziemy chcieli Wam coś wysłać - podaj proszę prawdziwe dane.
Adres korespondencyjny